KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13658160
nr 1365 8160
Svea Genberg
(1895-1987), Sverige
Signerad, daterad 1916. Blandteknik, 36x58 cm
Svea Genberg, svensk bildkonstnär född 1895, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:38:34
350 kr